Sprzedaż mebli na Śląsku

Kontakt

Adres firmy

Adres

Meble WÓJCIK

Zawadka 26
gm. Irządze 42-446

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Pn-pt: 9.00 – 17.00
Sobota: 9.00 – 14.00

Adres e-mail

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma Meble WÓJCIK do zakupionych mebli zapewnia transport. O koszt transportu zapytaj sprzedawcę. W naszej firmie usługa transportu obejmuje również bezpłatne wniesienie mebli na parter.

 

Adres firmy

Adres

SALON MEBLOWY

Zawiercie ul. Zachodnia 4
(obok stacji Orlen)

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Pn-pt: 9.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 14.00

Adres e-mail

Numer konta

Bank Spółdzielczy Szczekociny
44 8277 0002 0000 0000 0013 0001

U NAS ZAPŁACISZ KARTĄ

Zajmujemy się sprzedażą mebli pokojowych, wypoczynkowych. Posiadamy również kolekcje mebli do sypialni oraz stoły, ławy i inne elementy wyposażenia wnętrz.

Wykonujemy także meble kuchenne według indywidualnych projektów.

Klienci mogą u nas nabyć nie tylko klasyczne, stylizowane meble pochodzące od znanych producentów. Podążając za trendami w aranżacji wnętrz, w naszej ofercie znaleźć można również nowoczesne meble utrzymane w minimalistycznym stylu. Szeroki wybór mebli pozwala na wybranie odpowiedniej kolekcji tworzącej spójny element każdego wnętrza.

Osoby z Olkusza, Wolbromia, Jędrzejowa, Włoszczowy, Myszkowa, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Żarek czy Częstochowy zapraszamy do naszych salonów meblowych w Zawierciu lub w Zawadce.

W ofercie posiadamy szeroki wybór kanap, narożników, szaf, łóżek, materacy, witryn, ław, stolików, biurek, sprzętu RTV oraz wiele zestawów zarówno do salonu, sypialni, kuchni, pokoju dziecięcego czy młodzieżowego .

Życzymy udanych zakupów!

  1. Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych administratorem Państwa danych jest F.P.H.U „Meble Wójcik” z siedzibą w Zawadka 26a 42-446 Irządze
  2. Dane uzyskane za pośrednictwem formularzy dostępnych na stronie www, telefonicznie, email są wykorzystywane do zawarcia, prawidłowego wykonania umowy kupna-sprzedaży w szczególności przygotowania zamówienia, oferty, wizualizacji, kontaktu itp czynności mogących mieć wpływ na prawidłowe wykonanie ewentualnego zlecenia.
  3. Podmioty przetwarzające dane w imieniu F.P.H.U „Meble Wójcik” na podstawie umowy w celu realizacji informatycznych usług serwisowych, uczestniczących rachunkowych, prawnych, windykacyjnych, kurierskich, pocztowych i kontrolnych.
  4. Posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich poprawy, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia oraz usunięcia w formie pisemnego cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.
  5. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne ale konieczne ze względu na prawidłowe wykonanie umowy, wykonanie usługi.
  6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli stwierdzą, że przetwarzanie danych narusza przepisy prawa.

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane